KONST / Litografier / Färglitografi 12969196
nr 1296 9196
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 127/360, , Picknick i skärgården. Motivet: 35x42 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:33:17
6/12 17:52:40
600 kr
9/12 17:05:53
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö